UA-173638735-1
MaratonTürk

Biz Büyük Bir Aileyiz / We Are A Big Family

Biz Büyük Bir Aileyiz

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

ZİRAAT BANKASI  SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Ziraat Bankası Spor Kulübü yeni Yönetim Kurulu, ZB Genel Müdürü ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Aydın’ın başkanlığında, Yusuf Bilmez (ZB Başkan Yardımcısı), Dr.İlker Met (Kurumsal Mimari Grup Başkanı/ Sayman üye),  Levent Marmaralı (GYO Başkan Yardımcısı), Burcu Ünal Ermişoğlu (ZB Ostim-Bulvar Şube Yöneticisi) den oluşuyor. Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu 2019-2020 sezonu için aldığı radikal kararla, sportif başarının elde edilmesi bakımından İdari ve Teknik Kadroda yeniden yapılanmayı da gerçekleştirdi.

İDARİ-TEKNİK  KADRO

Hasan Mehel (İdari Direktör), Ayhan  Özelgül (Mali Direktör), Giampaolo Medei ( Teknik Direktör-Antrenör/İtalyan), Melih Karık (Basın Yetkilisi ). Bu arada, Voleybol Şubesi ile ilgili toplantılarda, yeni sezonun planlaması yapılarak, uygulanacak strateji tespit ediliyor. “Biz büyük bir aileyiz” diyerek yola çıkan Yönetim Kurulu, bu ailenin daha da genişlemesini sağlamak için voleybol kadrosundaki isimlere ilave olarak yapılan yeni transferlerle gelecek sezonda Efeler Ligi’nde ve Avrupa Kupaları’nda yer alabilmek için iddialı bir takım oluşturma yolunda çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

BİZİM  AİLE    
İtalyan Antrenör Ziraat Bankası’nda…
Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ve Antrenör Medei ile Eşi
Fotoğraf (soldan), Levent Marmaralı (ZB GYO Başkan Yardımcısı),  Burcu Ünal Ermişoğlu (ZB Ostim-Bulvar Şube Yöneticisi), Bayan Medei, Giampaolo Medei (Antrenör), Dr.İlker Met (Kurumsal Mimari Grup Başkanı)
GİZLİ KAHRAMANLAR
Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün  “Gizli Kahramanları”  Voleybol yazarımız Tekin ile, 
Fotoğraf (soldan), Hasan F.Mehel (İdari Direktör), Ragıp Tekin, Ayhan Özelgül (Mali Direktör), Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI