UA-173638735-1
MaratonTürk

Bir takımdan daha fazlası

BİR TAKIMDAN  DAHA FAZLASI

Ziraat Bankası Kurumsal Mimari Grup Başkanı ve Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu Sayman üyesi Dr. İlker MET, voleybol editörümüz Ragıp TEKİN’e projeleri hakkında bilgiler verdi.

Ziraat Bankası Kurumsal Mimari Grup Başkanı ve Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu Sayman üyesi Dr. İlker MET
Çocuklar için voleybol” kitabının kapağı

YAVRU ZİRAATÇİLER İŞ BAŞINDA

“Geleceğin voleybolcularına şimdiden voleybol  aşkını aşılamak için, “Yavru Ziraatliler İş Başında” pojesini uygulamaya başladık. Bunun için, 6-9 yaş arasındaki 2 kız, 2 erkek çocuğumuzun maç öncesi yapılan seremonilere çıkıp takımlara başarılar dileğinde bulunmasını bir öncelik olarak sağladık. Bu kapsamda yaklaşık 100 çocuğumuz aktif olarak katıldılar. Maçlardan sonra formaları ile uyuyan çocuklarımız oldu. Çocukları çok önemsedik. Buna paralel olarak ilk defa çocuklar için bir voleybol kitabı hazırladık ve 23 Nisan’da yayınladık.”

HAYDİ ŞÖLENE

“Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak Ziraat Bankası çalışanlarının eşleri ve çocukları ile birlikte maçlarımızı seyretmeye çalışıyoruz. Böylece tribünlerde bayram coşkusu ve bir şenlik ortamı oluşturmaya gayret ediyoruz. Bizim için hiç bir yer deplasman olmuyor”  dedi. Dr. İlker Met açıklamalarına devam ederek; “Spor Kulübümüzü yaşamın içinde konumlandırma çalışmalarımız kapsamında Web Sitemizde bir “Sağlık Köşesi” hazırladık.  Kulübümüzün  Fizyoterapisti Burak Yılmaz buradan çalışanlarımıza  “Ofis ortamında Sağlıklı Kalmak” için ilgili gerekli tavsiyelerde bulunuyor.”

SADECE SPOR DEĞİL!

“Alt yapıda ise; sadece spor değil, akademik bilgiyi de geliştirmek için ek programlar yaparak, oyunculara stres, kariyer ve mali yönetim gibi ilave konuların anlatıldığı dersler veriliyor” diyerek amaçlarının sadece spor olmadığını belirtti. Ayrıca, bütün bu yapılanlar ile uygulamaya konulan projeler yanında Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun 2019-2020 sezonunda “Biz Büyük Bir Aileyiz” sloganı ile, sportif başarıyı da getirmek amacıyla yola çıkıldığını belirten Dr. İlker Met; “İyi niyetle voleybola katkı sağlamak için gece-gündüz çalışıyoruz. İtalyan antrenörümüz Giampaolo Medei’nin de Türk Voleyboluna katkı sağlaması en büyük dileğimizdir” diyerek sözlerini tamamladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI