UA-173638735-1
MaratonTürk

Bir Efsane, Mavi Haliç Yarı Maratonu / A Legend, Golden Horn Half Marathon

“– Sayın Başkan, ilginize teşekkür ederim. Uluslararası bir organizasyon için 21.1 km mesafeli Yarı Maraton uygun olur, zira İstanbul’da Avrasya Maratonu’nun yanında ikinci bir Maraton ilgi görmez. Ayrıca koşulacak mesafe itibariyle Yarı Maraton, uluslararası katılımı da arttıracaktır. Ben size organizasyon projesini ve bütçesini hazırlarım, eğer uygun görürseniz bu projeyi gerçekleştirir ve organizasyonu AIMS (Dünya Maraton Birliği) üyesi de yaptırabilirim.” 

“– Çok teşekkür ederim. Proje ile birlikte sizi en kısa zamanda Bayrampaşa’daki Eyüp Belediye Başkanlığı’na bekliyorum.”
İşte bu telefon görüşmesinden sonra Türkiye’nin ilk yarı maratonu olan . . .

Yazının devamı ve fotoğraflar için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.maratonturk.com/mavihalic

– – “Mr. President, thank you for your intention. For an international organization, the Half Marathon with a distance of 21.1 km would be appropriate, a second Marathon will not attracted interest because of the Eurasia Marathon in Istanbul. Half marathon will also increase international participation. I prepare you the organization project and budget, if you think it is appropriate, I will realize this project and I can also organize the membership of AIMS (Association of International Marathons)”. 

– – “Thank you very much. I am waiting for you as soon as possible to Eyüp Municipality in Bayrampaşa”. 

Click link above for details and photos.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI