UA-173638735-1
MaratonTürk

Antalya Hipodromu’nun açılış töreni canlı yayınla D-Smart’ta

ANTALYA HİPODROMU AÇILIŞ TÖRENİ CANLI YAYINLA D-SMART’TA

Türkiye’nin en büyük 3. hipodromu olacak Antalya Hipodromu’nun açılış töreni 19 Ocak Çarşamba günü 13.30’dan itibaren D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan canlı yayınlanacak.

Adana Yeşiloba, Ankara 75. Yıl, Bursa Osmangazi, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul Veliefendi, İzmir Şirinyer, Kocaeli Kartepe ve Şanlıurfa’nın ardından ülkemizin onuncu hipodromu Antalya’da açılacak.

Antalya Hipodromu, Diyarbakır ve Ankara 75. Yıl Hipodromlarımızın ardından ülkemizin en büyük üçüncü hipodromu olma özelliğini taşıyacak. Ocak – Nisan döneminde kış yarış sezonu ve Kasım – Aralık döneminde sonbahar sezonuna ev sahipliği yapacak Antalya’da yarışlar Çarşamba ve Cuma günleri koşulacak.

Çarşamba 13.30’da açılış töreninin ardından saat 14.00’te ilk startın verileceği açılış programında birbirinden heyecanlı 7 koşu gerçekleştirilecek. 15.30’da Antalya Vali Koşusu günün en dikkat çeken yarışı olurken, bu koşuda Halis Karataş, Ahmet Çelik, Gökhan Kocakaya, Hışman Çizik ve Mehmet Kaya gibi şampiyon jokeyler at binerek Antalya’da ilk kez piste çıkacak.

Açılış töreni heyecanı Çarşamba 13.30’da D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan yaşanırken, tüm yarışların heyecanı ise D-Smart 74. Kanal TAY TV’den canlı yayınlanacak.

OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sports), ModdaTurkey (Fashion), Voyage (Travel), InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking this link > http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI